Spausdinti

Apie puslapį

 

Šio puslapio paskirtis yra išsaugoti, dalintis bei paskatinti giliau pasidomėti Klauseikių ir Jedžiotų kaimų bei savo protėvių istorija.

Ši svetainė gimė visiškai netikėtai - tiesiog besikapstant savo protėvių, kilusių nuo Klauseikių ir Jedžiotų, genealogijoje, teko susipažinti su žmonėmis, sukaupusiais daug įdomios istorinės medžiagos apie Klauseikių ir Jedžiotų kaimus. Tad ir toptelėjo mintis, kodėl gi visa ši medžiaga turi dūlėti stalčiuose ir kodėl ja nepasidalinus su visais?

Anksčiau kaimų gyventojai norėdami ką nors įamžinti ar pagerbti, statydavo kryžius. Tačiau šais laikais technologijos truputį kitokios, tad ši svetainė lai būna kaip mano kryžius abiejų kaimų garbei, iš kurių kilę mano senoliai ir viename iš kurių praleidau savo vaikystės vasaras. Tokiu būdu 2013 metų pradžioje ir buvo sukurtas šis puslapis, kuris palaipsniui papildomas nauja informacija.

Esu Nerijus Arlauskis, palikuonis Kuokščių nuo Klauseikių ir Čepių nuo Jedžiotų. Pagrindinis mano talkintojas šio puslapio kūrime - gerb. Juozas Vyšniauskas, sukaupęs begalę įdomios informacijos ir mielai sutikęs ja pasidalinti.

Tačiau jeigu ir tu turi įdomios medžiagos apie Klauseikių ir Jedžiotų kaimus bei jų gyventojus ir norėtumei ja pasidalinti, parašyk štai šiuo adresu:

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Mielai lauksim!

 

 

Paieška